Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 126 nalezených)

VÁS ZVE NA MISTROVSTVÍ ČR VE VZPÍRÁNÍ JEDNOTLIVCŮ
JUNIORŮ DO 20 A 23 LET

| Autor: Marie Bláhová | Vydáno dne 04. 10. 2017 |
Home

Den dětí oslavili naši chlapci ziskem druhého místa v okresním kole trochu exotické soutěže - ringa.
| Autor: Václav Srb | Vydáno dne 01. 06. 2017 |
Home

Třetí místo v tomto netradičním sportu vybojovalo družstvo složené z nejmladších chlapců.
| Autor: Václav Srb | Vydáno dne 23. 05. 2017 |
Home

Naši nejmladší žáci a žákyně si ve štafetách doběhli pro třetí místo.
| Autor: Václav Srb | Vydáno dne 22. 05. 2017 |
Home

Děvčata měla sice jasně nejlepší skóre, kdy tři týmy přehrála velmi výrazně, bohužel však velmi těsně, o jednoho vybitého, prohrála dva zápasy. Štěstí tentokráte měly soupeřky.
| Autor: Václav Srb | Vydáno dne 26. 04. 2017 |
Home

Družstvo našich nejmladších dívek vybojovalo v okresním kole vybíjené druhé místo. Děvčata si zároveň zajistila místo v krajském kole vybíjené, které proběhne za týden.
| Autor: Václav Srb | Vydáno dne 22. 04. 2017 |
Home

Družstvo nejmladších hochů naší školy se ve středu 22.března utkalo v turnaji nejlepších družstev škol okresu Sokolov a vybojovalo si zlaté medaile a postup do krajského kola.
| Autor: Václav Srb | Vydáno dne 23. 03. 2017 |
Home

(autorka článku: Mgr. Andrea Mašková) Naše škola se stejně jako v minulých letech zúčastnila okresního kola v PŘEHAZOVANÉ. A opět byla úspěšná.
| Autor: Václav Srb | Vydáno dne 22. 02. 2017 |
Home

(autorka článku: Mgr. Andrea Mašková) Ve středu 25.1. se konalo okresní kolo v minivolejbalu pro žáky 1. a 2. tříd. A jelikož naši žáci poctivě trénovali, vybojovali si v konkurenci osmi týmů po opravdu obtížných soubojích krásné 3. místo.
| Autor: Václav Srb | Vydáno dne 30. 01. 2017 |
Home

(autorka článku: Mgr. Andrea Mašková) Naše děvčata z 1. stupně se po prvenství v okresním kole v basketbalu zúčastnila krajského kola, ve kterém už byly opravdu silné a vyrovnané týmy. I zda však byla naše děvčata velmi úspěšná a obsadila 3. místo.

Home

Družstvo nejmladších děvčat naší školy vybojovalo v náročném turnaji první místo. Dívky si tak zajistily účast v krajském turnaji, který proběhne příští týden.
| Autor: Václav Srb | Vydáno dne 22. 01. 2017 |
Home

Naši chlapci sice bojovali velmi srdnatě, ale postup do krajského kola tentokrát nevyšel. Bylo z toho "jen" třetí místo.
Home

Družstvo mladších děvčat naší školy v okresním kole soutěže ve florbalu skončilo na druhém místě a vybojovalo si tak účast v krajském kole tohoto turnaje.
| Autor: Václav Srb | Vydáno dne 21. 11. 2016 |
Home

Ve dnech 21.- 22. 09. 2016 se v Chodově na stadionu místního atletického oddílu ŠAK Chodov uskutečnilo okresní kolo mladších a starších žáků a žákyň v atletickém čtyřboji.
| Autor: Mgr. Radek Škarda | Vydáno dne 26. 09. 2016 |
Home

Během tohoto školního roku mnozí žáci 2. stupně trénovali pod vedením Evy Cimlové volejbal. Své dovednosti využili v soutěži volejbalistů, kdy v okrskovém kole získali 1. místo, v okresním kole vybojovali 2. místo a v krajském kole za velmi ztížených povětrnostních podmínek uhráli krásné 4. místo.

| Autor: Mgr. Hana Kadavá | Vydáno dne 13. 05. 2016 |